Koronawirus - Informacja o pracy biura

Szanowni Państwo

Informujemy, że umożliwiamy Państwu obejrzenie wybranych – gotowych mieszkań w inwestycji przy ul. Sadowskiego.  Prezentacja odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego, po uprzednim umówieniu się z pracownikiem biura sprzedaży. Osoby zainteresowane, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Aktualnie skupiamy się na dwóch podstawowych kwestiach: bezpieczeństwie pracowników i naszych klientów oraz utrzymaniu dotychczasowego tempa działalności. Konsekwentnie realizowane są wyznaczone na ten rok cele budowlane przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia i członków Rady Ministrów RP.

Czytaj więcej...

Polityka prywatności

Sowińskiego 72 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i adresem przy ul. Marszałkowskiej 142, 00-061 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000276436 („Spółka”) informuje, że jest administratorem Państwa danych osobowych. Dane są przetwarzane w celach związanych z przetworzeniem zapytania skierowanego za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Spółki.

Czytaj więcej...

Dynamicznie na szczecińskim rynku nieruchomości

Na razie oznak osłabienia na rynku sprzedaży nowych mieszkań nie widać. A na kształtowanie tego trendu wpływ ma wiele czynników. To przede wszystkim brak działek. Nie bez znaczenia są tanie kredyty i wyższe zarobki  - mówi Rafał Poszeluźny z firmy SOWIŃSKIEGO 72 Osiedle Pionierów.

Czytaj więcej...

Duch prawdziwego Pogodna

Zaprojektowane przez szczecińskich architektów dla doświadczonego dewelopera Apartamenty Pogodno mają być dowodem na to, co najlepsze w tej wyjątkowej dzielnicy Szczecina. Dwa kameralne budynki stworzą elegancką zieloną enklawę niemal w samym sercu miasta.

Czytaj więcej...

Ile osób nas ogląda?

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.